Saját fotó
Jeles esetekben ezermesterke remekel bennem. De ezzel egyetemben, eleve elrendelten, kedves nekem helyesen ejtenem nyelvemet s erre nevelem gyermekem (egy meg egy meg egy meg egyet), Emberem s benneteket.

2014. január 6., hétfő

Ki a kalapácsa, minek?!

Ha nem tudsz beverni egy szöget a falba, találsz a módot magyarázó blogot. Ha nem tudod eldönteni, hogy tejhatalmat vagy teljhatalmat adj-e gyermekednek, számos bejegyzés segít nyelvi (és pszichológiai) szempontból is.
Szó se róla, furcsa párosítás, mégis e két terület érdekel engem nagyon:
a saját kezűleg megvalósított alkotások és az irodalmi, nyelvi gyöngyszemek.
Házasítani próbálom e két látszólag nem passzoló témakört.
Ne gondolja tehát senki, hogy Petőfi Sándor vígeposzának főhősének gondolom magam.
Helységnek messze nem, de pici otthonunk (hol egyik, hol másik) helyiségének lelkes kalapácsa vagyok.
Kalapál már a szívem erősen, mit szóltok majd!

Tartsatok velem!



A blog átköltözött ide:
http://ahelyisegkalapacsa.cafeblog.hu/

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése